top of page

Nasz zespół

Jako team #ENGLISHUP jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, których wspólną misją jest wprowadzenie naszych kursantów w niezwykły świat języków. Wierzymy, że nauka języka to nie tylko zdobywanie nowych umiejętności językowych, ale również fascynująca podróż przez różnorodne kultury oraz narzędzie dające możliwość poszerzenia swoich horyzontów. Nasi wykwalifikowani pedagodzy, lektorzy, native speakerzy, tłumacze oraz specjaliści ds. obsługi klienta będą realnym wsparciem na każdym etapie Twojej językowej drogi, abyś Ty mógł skupić się na nauce i osiąganiu swoich językowych celów.

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnie efektywnych i spersonalizowanych szkoleń językowych oraz usług związanych z szeroko pojętą branżą językową. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i doskonalimy się, aby powierzone nam zadania realizować na najwyższym poziomie.

Twój sukces jest naszym sukcesem! Dołącz do naszej społeczności #ENGLISHUP i zobacz, jak razem możemy osiągnąć więcej!

Sekretariat
IMG_3480 2.JPG
Mateusz Grzebyk
współzałożyciel ENGLISHUP
koordynator ds. metodycznych
Absolwent Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego, dzięki czemu z pasją i zaangażowaniem koordynuje wszystkie aspekty związane z metodologią nauczania, dbając o to, aby nasi uczniowie osiągali najlepsze rezultaty.
IMG_3482.JPG
Mateusz Ciesielski
współzałożyciel ENGLISHUP
manager ds. sprzedaży
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie ich językowej podróży. Umiejętnie potrafi zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych kursantów.
IMG_3484.JPG
Alicja Szeliga
manager oddziału
Absolwentka Uniwersytetu SWPS oraz studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się kwestiami administracyjnymi w naszej szkole językowej. Odpowiada za skuteczną koordynacjpracy lektorów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. 
Kotwica 1

Kilka słów o nas

W EnglishUP z powodzeniem świadczymy usługi językowe od 2015 roku. Oferujemy kursy grupowe oraz indywidualne z najpopularniejszych języków jak m.in.: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, polski, ukraiński, rosyjski.

 

Nasza siedziba główna mieści się we Wrocławiu, przy ul. Strzegomskiej 204a, gdzie do dyspozycji są trzy komfortowe, klimatyzowane sale zajęciowe. Działamy jednak nie tylko lokalnie - nasza oferta obejmuje zarówno zajęcia językowe stacjonarne, jak i on-line na terenie całej Polski. Kursy odbywające się w formie zdalnej, prowadzimy za pośrednictwem dedykowanej platformy dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania żadnych dodatkowych aplikacji.

 

Poza uczestnictwem w zajęciach on-line, platforma oferuje naszym kursantom możliwość bieżącego dostępu do śledzenia postępów w nauce oraz komunikacji z lektorem. 

 

Nasze bogate doświadczenie obejmuje szkolenia realizowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych, takich jak np.: Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu, Politechnika Wrocławska, Dolnośląska Szkoła Wyższa czy Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Lektorzy
 

Nasi lektorzy to doświadczeni specjaliści z wielu języków obcych. Zespół lektorów, senior lektorów, native speakerów oraz metodyków liczy w sumie ponad 60 osób. Wszyscy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje z powodzeniem prowadząc efektywne zajęcia online oraz stacjonarne we wszystkich dużych miastach w całej Polsce.

 

    

ENGLISHUP.pl - Szkolenia językowe w dowolnym miejscu i czasie

Zapytaj o ofertę

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb przygotowania oferty i/lub realizacji usług. 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych do celów marketingowych

Wiadomość wysłana poprawnie!

Ofertę otrzymasz na adres e-mail w ciągu 48h.

Nowa jakość szkoleń

/ szkolenia językowe online w formie
video-konferencji

bottom of page