top of page

Nasze mocne strony

Angielski dla dzieci - ENGLISHUP.pl - atrakcyjna oferta cenowa

Atrakcyjna oferta cenowa

Dokładamy starań aby nasza oferta zawsze była maksymalnie konkurencyjna pod kątem cenowym przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Czas trwania szkolenia zależy tylko i wyłącznie od Klienta - nie narzucamy minimalnego ani maksymalnego okresu.

Angielski dla dzieci - ENGLISHUP.pl - dogodny czas i lokalizacja

Dogodny czas i lokalizacja

 

Szanujemy czas i komfort naszych klientów, dlatego też zawsze staramy się, aby zajęcia odbywały się najdogodniejszych dla klienta godzinach i dniach.

 

Zajęcia mogą odbywać się w naszym oddziale w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta lub zdalnie / online.

Angielski dla dzieci - ENGLISHUP.pl - wymierne postępy

Wymierne postępy

 

W przypadku każdego zlecenia opracowujemy autorski program szkolenia dostosowany  do „wyjściowych” umiejętności ucznia oraz zakładanych efektów co pozwala na osiąganie regularnych i szybkich postępów.

 

Wybierając ENGLISHUP masz realny wpływ na to czego i jak się uczysz.

Angielski dla dzieci - ENGLISHUP.pl - płatność i certyfikaty

Płatność i Certyfikaty

 

Płatność odbywa się przelewem na podstawie otrzymywanych faktur, standardowy okres rozliczenia to jeden miesiąc kalendarzowy. 

 

Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia językowego na danym poziomie.

Angielski dla dzieci Wrocław

Nauka języka obcego jest kluczowa już od najmłodszych lat a wczesne rozpoczęcie zajęć zapewnie łatwiejsze i naturalniejsze przyswojenie umiejętności językowych.

 

ENGLISHUP to zespół doświadczonych lektorów oraz pedagogów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego dla dzieci w każdym wieku. 

 

Z bardzo dobrymi efektami prowadzimy szkolenia dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolaków. Organizujemy szkolenia dla dzieci w wieku szkolnym, w tym kursy angielskiego dla ośmioklasistów przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, przygotowujemy również maturzystów do egzaminu maturalnego.

 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z j. angielskiego oraz pozostałych języków organizujemy w formie stacjonarnej w naszym oddziale przy ul. Strzegomskiej 204a/15a we Wrocławiu, z dojazdem do Klienta oraz online.

Najpopularniejsze kursy dla dzieci:

 • Kurs ogólny dla dzieci (poziomy A1 - A2): Zajęcia w formie indywidualnej lub dla małej grupy utworzonej przez Zleceniodawcę. 
  Szkolenie skierowane dla dzieci, z odpowiednio do wieku dobraną metodyką oraz programem szkolenia, celem kursu jest poszerzanie poziomu znajomości języka.​​​

  • Najpopularniejsze:

   • ​Kurs angielskiego dla dzieci​​, angielski dla dzieci wrocław

   • Kurs niemieckiego dla dzieci

   • Korepetycje dla dziecka

 • Kurs dla młodzieży (poziomy A1 - C2): Szkolenie skierowane dla młodzieży, którego celem jest poszerzenie znajomości języka.​

 • Zajęcia  przygotowujące do egzaminów szkolnych: przygotowujemy do wszystkich egzaminów, egzamin ósmoklasisty, matura ustna/ pisemna na poziomie podstawowym/rozszerzonym, zajęcia w formie indywidualnej.

  • Najpopularniejsze:​

   • Kurs angielskiego Wrocław​

   • Kurs angielskiego Online

   • Kurs niemieckiego

 • Kurs „100% konwersacji”: Zajęcia w formie indywidualnej ukierunkowane na przełamanie bariery językowej, nabycie swobody wypowiedzi, zajęcia z lektorem polskojęzycznym lub native speakerem.

 • Kurs w formie korepetycji szyty na miarę zleceniodawcy - 100% personalizacji: W naszej ofercie brakuje szkolenia, którego szukasz? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

ENGLISHUP.pl - Szkolenia językowe w dowolnym miejscu i czasie

Zapytaj o ofertę

arrow&v

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb przygotowania oferty i/lub realizacji usług. 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych do celów marketingowych

Wiadomość wysłana poprawnie!

Ofertę otrzymasz na adres e-mail w ciągu 48h.

Nowa jakość szkoleń

/ szkolenia językowe online w formie

video-konferencji

Ruszyły zapisy na zajęcia grupowe!

bottom of page