top of page

Oferta dla firm

Czy poszukujesz skutecznych narzędzi, które pomogą Ci rozwijać relacje z klientami i partnerami z różnych krajów?

 

Nasza Szkoła Języków Obcych oferuje kompleksowe kursy, które wspierają rozwój kompetencji językowych Twojego zespołu i otwierają drzwi do nowych możliwości biznesowych.

 

Naszą misją jest opracowywanie i dostarczanie kompleksowego pakietu usług językowych przedsiębiorstwom na terenie całego kraju. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz ciągłym procesom doskonalenia jakości usług jesteśmy w stanie w 100% spełnić oczekiwania naszych klientów i wzorowo wywiązywać się z powierzonych zadań. Specjalizujemy się w spersonalizowanych szkoleniach branżowych, opracowanych pod kątem wszystkich potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Nasze założenia są proste i niezmienne — do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, weryfikujemy potrzeby, badamy środowisko i specyfikę pracy a następnie opracowujemy najskuteczniejszy program nauczania nastawiony na opanowanie porządanych umiejętności.

W naszej ofercie znajdziesz kursy ze wszystkich najpopularniejszych języków, m.in: 

 • język angielski

 • język niemiecki

 • język włoski

 • język hiszpański

 • język francuski

 • język polski

 • język ukraiński

 • język rosyjski

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę dla Twojej firmy?

 • Każda firma ma unikalne cele i wymagania, dlatego dostosowujemy nasze kursy do specyficznych potrzeb Twojej organizacji. Możemy zorganizować zajęcia indywidualne lub grupowe, online lub stacjonarnie w zależności od preferencji i struktury firmy.

 • Oferujemy elastyczne opcje harmonogramu zajęć, które można dostosować do zapracowanego grafiku Twojego zespołu. Bez względu na to, czy potrzebujesz zajęć w godzinach popołudniowych, wieczornych czy weekendowych, jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich potrzeb.

 • Nasz zespół nauczycieli to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają nie tylko biegłą znajomość języków obcych, ale także doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych pracujących w biznesie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania i rozpocząć współpracę z naszą szkołą języków obcych!

Nasze mocne strony

Oferta dla firm - ENGLISHUP.pl - korzystna oferta cenowa

Korzystna oferta cenowa

Oferta cenowa zawsze jest w najwyższym stopniu dostosowana do specyfiki danego zlecenia co pozwala naminimalizację kosztów. Czas trwania szkolenia zależy tylko od zleceniodawcy.

Oferta dla firm - ENGLISHUP.pl - dogodny czas i lokalizacja

Dogodny czas i lokalizacja

Szanujemy czas i komfort naszych klientów, dlatego też zawsze staramy się, aby zajęcia odbywały się najdogodniejszych dla klienta godzinach i dniach. Zajęcia mogą odbywać się w naszym oddziale lub w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

Oferta dla firm - ENGLISHUP.pl - wymierne postępy

Wymierne postępy

W przypadku każdego zlecenia opracowujemy autorski program szkolenia zaadaptowany do „wyjściowych” umiejętności ucznia oraz zakładanych efektów co pozwala na osiąganie regularnych i szybkich postępów.

Oferta dla firm - ENGLISHUP.pl - płatności i certyfikaty

Płatność i Certyfikaty

Płatność odbywa się na podstawie otrzymywanych faktur. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia językowego na danym poziomie.

Współpraca z ENGLISHUP w 10 krokach

Oferta dla firm - ENGLISHUP.pl - 10 kroków wspólny sukces

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje

 1. Bezpłatną lekcję pokazową w przypadku zajęć grupowych.

 2. Audyt językowy, weryfikacja oczekiwań oraz poziomu znajomości języka Kursantów.

 3. Opracowanie najefektywniejszego programu szkolenia pozwalającego na opanowanie określonych przez klienta umiejętności                     z uwzględnieniem specyfiki środowiska pracy.

 4. Indywidualne konta dla wszystkich Uczestników na platformie ENGLISHUP umożliwiające dostęp do szczegółów kursu a działom HR do szczegółowych raportów.

 5. Zapewnienie wykwalifikowanej kadry lektorskiej oraz opiekę metodyka.

 6. Bezpłatny dojazd lektora pod wskazane przez klienta miejsce szkolenia na terenie Wrocławia / koszt dojazdu poza Wrocław ustalany jest indywidualnie.

 7. W przypadku zajęć online bezpłatny dostęp z poziomu indywidualnego konta Kursanta do platformy umożliwiającej udział                     w zajęciach online - platforma działająca z poziomu przeglądarki, bez instalacji dodatkowych aplikacji i programów.

 8. Prowadzenie zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem, w przypadku nieobecności lektora organizacja zastępstw.

 9. Wyselekcjonowane materiały dydaktyczne pomocne w nauce.

 10. Badanie poziomu satysfakcji Uczniów z prowadzonego szkolenia językowego.

 11. Wgląd do szczegółów zajęć, raportów i zestawień, możliwość wygenereowania comiesięcznego raportu z przeprowadzonych zajęć.

 12. Elastyczne formy rozliczeń, możliwość rozbicia płatności pomiędzy wskazane działy firmy oraz partycypacji pracowników w kosztach szkolenia.

 13. Po zakończeniu szkolenia wydanie uczestnikom Certyfikatu potwierdzającego ukończenie szkolenia językowego.

 

Gorąco zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem ENGLISHUP - z ogromną przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty

i przygotujemy specjalną ofertę na spersonalizowane szkolenie językowe.

ENGLISHUP.pl - Szkolenia językowe w dowolnym miejscu i czasie

Zapytaj o ofertę

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb przygotowania oferty i/lub realizacji usług. 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych do celów marketingowych

Wiadomość wysłana poprawnie!

Ofertę otrzymasz na adres e-mail w ciągu 48h.

Nowa jakość szkoleń

/ szkolenia językowe online w formie
video-konferencji

bottom of page